- сам кондиціонер, відповідний вимогам приміщення;
- відведений під монтаж місце в кімнаті;
- матеріали: мідна труба (два діаметра), провід, дренажний шланг, термофлекс, дюбелі, кронштейни, цвяхи, заглушки, кабель-канал;
- інструменти: рівень, перфоратори (великий і малий), бур по бетону, вальцювання, вакуум-насос;
При установці кондиціонера необхідно пам " ятати, що в разі, коли це робиться самостійно, виробник і продавець не несуть гарантійної відповідальності за експлуатацію. Встановлюйте зовнішній блок в зоні вільної доступності, щоб при необхідності ремонту не довелося викликати висотників. Внутрішній блок розміщуйте на вільній стіні без прямого перетину з місцем постійного відпочинку.
Межблочная траса не повинна бути довгою – це знижує ефективність роботи обладнання. Після визначення локації блоків необхідно прокласти тунель для міжблочний траси. Використовуйте рівень і пробуріть наскрізний отвір не менше 5 см в діаметрі.
Для установки зовнішнього блоку слід використовувати кронштейни, які зможуть утримувати його на вазі на відстані 10 см від стіни. Далі проводитися вальцювання електропроводів і фреонових трубок, вакуумування і ізоляція вуличної частини траси термофлексом.
Якщо всі ці маніпуляції занадто складні, істотно простіше встановити мобільний кондиціонер, який не вимагає специфічного монтажу. Знайте підходящу модель ви зможете на сайті kievkomfort.com.ua.