Кліматична техніка: купити в Україні ❄️ Магазин клімат систем

Інтернет-магазин кліматичної техніки ТОВ "Київ Комфорт" -
кондиціонери, вентиляція, проектні роботи, монтаж і обслуговування.

Знемагаючи від спеки або на роботі, коли звичайний вентилятор не справляється, виникає необхідність у покупці і установці кондиціонера повітря. Установка кондиціонера дозволить Вам не тільки досягти комфортного самопочуття, але і підвищити працездатність. При купівлі кліматичної техніки важливо не тільки її якість, але і наскільки кваліфіковано буде проведений монтаж. Компанія "Київ Комфорт" виробляє тільки якісну установку кліматичної техніки і пост установче обслуговування.

Стадії придбання кондиціонера

  1. Вибір кондиціонера. На стадії вибору визначається тип, продуктивна потужність і модель кліматичної системи. Ціна на кондиціонери залежить від функціонального набору і виробника. На сайті інтернет магазину кондиціонерів kievkomfort.com.ua Ви можете вибрати підходящу модель кондиціонерів за необхідних технічних параметрах і оптимальною ціною. Звернувшись нашим менеджерам за телефонами: (067) 966-50-50, (067) 725-67-68 (067) 966-44-53 - можна отримати консультацію щодо вибору кліматичної техніки під параметри Вашого приміщення з можливістю вибору декількох варіантів рішень.
  2. Купівля кондиціонерів. Після визначення моделі проводиться замовлення обладнання. Компанія "Київ Комфорт" приймає безготівкові та готівкові платежі. Доставка обладнання по Києву безкоштовно, за Київ від ККП 20 гривень за кілометр, крім того, ми працюємо з доставкою "Нова Пошта". Якщо Ви бажаєте придбати кондиціонери оптом - ми надамо знижку на кількість з можливістю відвантаження з нашого складу в Києві.
  3. Встановлення кондиціонера. Монтаж кондиціонера найбільш відповідальний момент - від якості матеріалів і монтажних робіт залежатиме термін служби і ефективність функціонування Вашої кліматичної техніки. Перед монтажом кондиціонера наші фахівці запропонують оптимальні варіанти місць розміщення обладнання в межах приміщення з урахуванням побажань замовника. Найчастіше інсталяція кліматичної техніки передбачає наявність сполучних магістралей елементи системи прокладка яких проводиться на етапах будівництва або ремонту, в штробах (спеціальні канали вирізані в стіні). Процес прокладки магістралі в штробі проводиться вже після вибору конкретної моделі кліматичної техніки, оскільки від цього залежить діаметри труб і електрокабелів. Якщо замовник бажає встановити кліматичну систему в приміщенні з готовим ремонтом, тоді магістралі ховаються в пластикові короби. Установка складних систем з повітроводами (канальні системи, системи кондиціонування суміщені з вентиляцією) проводиться відповідно до проекту за кресленнями. Після завершення монтажу проводиться перевірка працездатності кліматичної системи, при необхідності здійснюється настроювання функціонування під умови конкретного об'єкта.
  4. Сервіс. Для підтримки нормального функціонування кліматичної техніки на протязі багатьох років, проводиться сервісне обслуговування. У переліку сервісних послуг входить: перевірка тиску хладагента в системі в системі; дозаправка фреоном; чистка теплообмінників, фільтрів, дренажних елементів, крильчатки вентилятора.

Різновиди систем кондиціонування повітря

Спліт системи. Найбільш поширені системи кондиціонування в Україні. Спліт система складається з внутрішнього і зовнішнього блоків, з'єднаних між собою фреонопроводом. Внутрішні блоки бувають настінними, касетними, канальними, підлоговими, подпотолочными і колонними. Настінні спліт системи користуються особливим попитом для розміщення в квартирах, торгових точках, приватних будинках, що пов'язано з малими габаритами, простотою монтажу та обслуговування. Касетні блоки добре підходять для розміщення в приміщеннях з підвісними стелями. Канальні внутрішні блоки використовуються якщо замовник хоче приховати кліматичну систему не порушуючи дизайну приміщення, при цьому на вигляді залишаються лише вентиляційні решітки, які можна вписати в загальний інтер'єр.

Мульти-спліт системи. Відрізняються кондиціонери можливістю підключення декількох внутрішніх блоків до одного зовнішнього, що дає можливість обслуговувати однієї "наружкою" декількох приміщень і заощадити простір на фасаді будівлі.

Мультизональні системи кондиціонування. Кліматична техніка даного класу розрахована на застосування у великих об'єктах, де є необхідність в обслуговуванні великих площ приміщень, це і цілі будівлі, і окремі офіси, розташовані на одному або декількох поверхах. Від мульти-спліт систем відрізняються великою кількістю підключаються внутрішніх блоків. Мультизональні системи в залежності від виробника позначаються як VRV, VRF, GMV.

Віконні. Представляють із себе моноблочний кондиціонер, який монтується в отвір вікна або спеціальний отвір в стіні. Відрізняється простотою монтажу, в деяких моделях присутній підмішування свіжого повітря. Недоліком є гучність, так як компресор знаходиться в одному блоці з обслуговуючої внутрішньою частиною кондиціонера.

Мобільні. Складаються з одного блоку, вільно переміщається в приміщенні, гаряче повітря виводиться через гнучкий повітропровід на вулицю. Перевага у відсутності необхідності монтажу, недоліки в галасливій роботі, потреби вручну виливати конденсат, малої продуктивності.

Основні виробники побутових кондиціонерів

Сучасний ринок може запропонувати широкий асортимент різноманітної техніки з будь-яким набором функціональних можливостей для створення сприятливого мікроклімату в приміщенні. Наш онлайн-магазин kievkomfort.com.ua пропонує на продаж кондиціонери від провідних світових виробників: Toshiba і Daikin, LG, Mitsubishi H. I., Hitachi і Panasonic, Cooper&Hunter, Samsung або Mitsushito.

  • Cooper&Hunter. Надійні системи кондиціонування, вироблені компанією зі столітньою історією. Представлені на українському ринку широким модельним рядом, що забезпечує їх бюджетну вартість. Відрізняються високою функціональністю, здатної задовольнити будь-який попит на корекцію клімату в приміщенні. Кондиціонери Cooper&Hunter – це енергоефективне кліматичне обладнання високої якості, що має кращу систему фільтрації повітря і самоочищення, що запобігає утворенню грибка і цвілі.
  • Toshiba. Кліматична техніка японської торгової марки Toshiba по праву вважається однією з найбільш ефективних і надійних. Компанія вже 80 років входить у число світових лідерів у створенні сучасних технологій управління кліматом і енергозбереження. Серед її розробок побутова спліт-система, в тому числі перша з управлінням інверторного типу і від мікропроцесора. Продукція бренду напевно задовольнить найвимогливіших людей, що віддають перевагу надійність і комфорт.
  • Daikin. Кондиціонери, вироблені японською компанією Daikin Industries з Осаки, вважаються кращими в галузі, тому що в них використовуються найбільш інноваційні технології. Компанія є світовим лідером з розробки та впровадження нових технологічних рішень, багато з яких стали справжнім проривом у створенні кліматичного обладнання. Тут можна назвати центральні системи кондиціонування, а також пристрої з зволожувачами-очисниками повітря або тепловим насосом. Виробник приділяє велику увагу екологічності та енергетичної ефективності своєї продукції.
  • LG. У продукції південнокорейського бренду органічно поєднуються високі технології та сучасний стильний дизайн. Серед новаторських ідей, використаних у виробництві кондиціонерів: антивірусні та антиалергенні фільтри, функція дегідратації для зниження вологості повітря в приміщенні без його переохолодження або технології по зниженню шуму і вібрації від обладнання. Кліматичні системи LG напевно сподобаються покупцям, охочим придбати продуктивну сучасну кліматичну техніку за невисокою ціною.
  • Mitsubishi H. I. Кондиціонери бренду входять у трійку найбільш популярних торговельних марок в Україні та займають лідируючі позиції на світовому ринку кліматичного устаткування. Спліт-системи від японської компанії Mitsubishi Heavy Industries Ltd відрізняються максимальною економічністю, ефективністю, ідеально розрахованим розподілом повітряного потоку, продуманістю дизайну і якісною електронікою для управління пристроями. Головне в діяльності Mitsubishi H. I. – довести до досконалості кращі інноваційні технології, застосовуючи їх для блага людини.
  • Hitachi. Кліматична техніка торгової марки Hitachi була в числі першопрохідців на українському ринку, і зарекомендувала себе надійним, прогресивним і якісним обладнанням. Компанія-виробник, реалізуючи ідею використання сучасних технологій на благо суспільства і людини, пропонує широкий вибір внутрішніх блоків, здатних забезпечити комфортний мікроклімат в приміщеннях будь-якого типу, площі і форми. Виробництво переважно кондиціонерів інверторного типу диктується бажанням забезпечити людей енергоефективної і функціональної технікою нового покоління, доступною для більшості споживачів.
  • Panasonic. Кліматичне обладнання бренду Panasonic постійно затребуваним на світовому ринку через його якості та застосування сучасних технологій кондиціонування. Серед них: система Econavi з інтелектуальною програмою по зниженню енерговитрат, яка регулює роботу обладнання, від стану мікроклімату в приміщенні або технологія nanoe-G, що служить для очищення повітря.
  • Samsung. Продукція південнокорейського виробництва відрізняється оригінальним дизайном і розширеним набором функцій, включаючи технологію управління Smart Wi-Fi, що забезпечує дистанційне керування через смартфон або комп'ютер.
  • Mitsushito. Бюджетний варіант кондиціонерів молодої компанії з Китаю, з набором необхідних функцій та стильним дизайном.
  • Mitsubishi Electric. Пристрої для кондиціювання повітря бренду Mitsubishi Electric для побутового, комерційного та промислового призначення відрізняються безшумністю в роботі, високою енергоефективністю, завдяки застосуванню інверторної технології, а також безпекою для людини і навколишнього середовища. Сьогодні ця японська компанія має підрозділи в Німеччині, Франції та Нідерландах, створюючи гідну конкуренцію Mitsubishi Heavy Industries, від якої відокремилася ще в 1921 році.
  • Gree. Продукція найбільшої китайської компанії Gree Electric Appliances, Inc. включає кондиціонери всіх типів, у тому числі і мультизональні системи із змінною витратою теплоносія. Відмітна особливість кліматичної техніки Gree – бездоганна якість при розумній вартості. Китайському виробникові належить цілий ряд патентів по удосконаленню систем кондиціонування повітря, які сьогодні широко використовуються у всьому світі.
  • SmartWay. Молода компанія з Китаю втілює у своїй продукції ідеї розумного руху вперед (як перекладається її назва) з новітніми досягненнями в світових технологіях кондиціонування. Кондиціонери SmartWay оснащуються тепловими насосами, здатними обігрівати приміщення при зовнішній температурі до-15оС, інверторним керуванням, 3D розподілом потоку повітря і багатьма іншими новинками. Вони мають сучасний стильний дизайн, великі функціональні можливості, низький рівень шуму і доступну ціну.
  • Olmo. Кондиціонери, вироблені компанією OLMO Industries Ltd з Данії, – це результат її співпраці з фірмами Toshiba, NEC, Matsushita і Copeland, чиї компресори, електронні компоненти і процесори використовуються для випуску кліматичної техніки. У конструкції агрегатів бренду Olmo використовуються новітні досягнення інженерної думки в області кондиціонування, що робить компресори енергоефективними, надійними і довговічними.
  • Midea. Пристрої для кондиціонування повітря, які випускає найбільша китайська компанія Midea, відрізняються використанням власних інноваційних технологій. Серед них — і новий озонобезпечний фреон R32, що дозволяє підвищити енергетичну ефективність кондиціонерів, мотор DC inverter, значно знижує рівень шуму або теплообмінник з трубками особливої конструкції. Компанія Midea – справжній технологічний гігант, що має 14 заводів в Китаї і 8 — за його межами.
  • Neoclima. В асортименті продукції грецької торговельної марки Neoclima представлені кондиціонери різних видів — від виробів бюджетного цінового сегмента до елітних спліт-систем з сучасним функціоналом. Компанія має хорошу технологічну базу з заводами, розташованими в Греції та Німеччини, Італії та Польщі, Литві, Україні та деяких країнах Азії. Кондиціонери Neoclima – високотехнологічні пристрої економ-класу, які не поступаються кращим світовим аналогам.
  • Chigo. Кондиціонери Chigo випускає компанія Chigo Air Conditioning Co. Ltd з Китаю. При виготовленні продукції вона використовує вузли кращих світових виробників (Hitachi, Toshiba, Mitsubishi). Кондиціонери торгової марки Chigo завойовують все більшу популярність в Україні, завдяки доступній ціні, якості та надійності. Їх головні переваги: висока функціональність, сучасний дизайн, безшумність в роботі і простота користування.
  • Carrier. Обладнання для кондиціонування американського бренду Carrier, що випускається в Таїланді та Китаї, – це сучасні пристрої з високими функціональними можливостями, які працюють в широкому діапазоні температур. Використання побутових кондиціонерів Carrier інверторного типу дозволяють істотно знизити енергоспоживання, зробивши роботу агрегатів практично безшумною.
  • Tosot. Це продукція одного з найбільших виробників кондиціонерів в світі — китайській компанії Gree Electric Appliances, Inc. Кондиціонери Tosot відрізняються бездоганною якістю, використанням у роботі інноваційних технологій власної розробки і стильним дизайном. Вони мають низький рівень шуму, мінімальне енергоспоживання кондиціонер і температурний контроль найвищої точності (до 0,5 оС).

Звернувшись в нашу компанію «Київ Комфорт», ви отримаєте всебічну підтримку у виборі кліматичних пристроїв, забезпечення їх доставки, установки та професійного сервісного обслуговування. Орієнтуючись на довгострокову співпрацю, ми пропонуємо допомогу приватним особам і компаніям.

Використовуючи калькулятор для підбору кондиціонера Ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант для вас

Ласкаво просимо у світ комфорту!